Blog Day Wrocław 2016 - VI edycja konkursu na najlepsze blogi Dolnoślązaków!

Dzisiaj chcę Wam tylko krótko opowiedzieć o Blog Day 2016. Jest to konkurs na najlepsze blogi prowadzone przez Dolnoślązaków, organizowany przez centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki. W tym roku odbywa się 6 edycja, zgłoszenia przyjmowane są od 12 lipca do 7 sierpnia, więc jeśli prowadzicie bloga i jesteście z Dolnego Śląska, to jeszcze macie czas się zgłosić :) Finał i ogłoszenie zwycięzców 3 września.

Blogi można zgłaszać w czterech kategoriach:

  • Moda i Uroda
  • Kulinaria
  • Kultura i Pasje
  • FotoBlog


Zmodyfikowano nieco kategorie w stosunku do zeszłego roku, ale wciąż blogi modowe, lifestyle'owe i urodowe są oceniane wspólnie. Pozostaje mi trzymać kciuki za siebie :)


Zwycięzców wybierze jury w składzie:
Marta Hennig (autorka bloga codzienniefit.pl, zwyciężczyni konkursu Blog Day 2015 w kategorii „Blog internautów”, była sprinterka, trenerka przygotowania motorycznego i trenerka personalna), Dawid Tymiński (autor bloga secondhanddandy.pl, zwycięzca konkursu Blog Day 2015 w kategorii „Moda i uroda”), Bartek Sadowski (fotograf, zdjęcia jego autorstwa są publikowane w takich czasopismach jak: Newsweek, Wprost, Forbes i prasie zagranicznej; kilkukrotny laureat konkursu Grand Press Photo), Katarzyna Kaczorowska (Gazeta Wrocławska; autorka książki „80 milionów. Historia prawdziwa”, współautorka książki „Kobiety Niezapomniane”; w 2012 roku została Dziennikarzem Roku) oraz Agnieszka Kołodyńska-Walków (dziennikarka wroclaw.pl – oficjalnego portalu internetowego Wrocławia).

Ponadto Internauci wyłonią w głosowaniu swojego laureata. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie na mnie zagłosować :) Dam Wam znać, jak i kiedy będzie można oddawać głosy :)

Zgłosiłam ponownie swojego bloga, ale wciąż nie obiecuję sobie zbyt wiele ;) Niemniej uważam, że warto wykorzystywać każdą szansę, aby dać się poznać większej grupie osób. A nuż, komuś się spodoba i zostanie na dłużej!


Szczegóły akcji, regulamin i wskazówki dotyczące zgłoszeń znajdziecie na fanpage'u konkursu na facebooku oraz na stronie Pasażu Grunwaldzkiego.

Share this:

CONVERSATION

14 komentarze:

Zostaw swoje myśli, to dla mnie duża motywacja! Czytam wszystkie komentarze i odwiedzam moich czytelników, ale proszę, nie spamuj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...