Czy warto skusić się na tanie jak barszcz pędzelki do paznokci z Banggood.com? / Are cheap nail art brushes from Banggood.com worth your attention?

Dziś szybki post – ostrzeżenie. Generalnie akcesoria do paznokci na chińskich stronach są bardzo tanie, dlatego chętnie je stamtąd zamawiam. Zazwyczaj byłam zadowolona, ale niestety pierwszy raz trafiłam na bubel, inaczej tego nie mogę nazwać. Okazał się nim zestaw pędzelków do zdobienia paznokci ze strony Banggood.com.


Today I’m coming with a quick post. Nail art accessories are very cheap in Chinese online stores, that’s why I willingly order them there. I was usually pleased with what I got, but it was a bit different this time. If you want to know what I think about a set of nail art brushes from Banggood.com, this article is for you.W etui otrzymujemy siedem pędzelków z niebieskimi rączkami. Są całkiem ładne, ale były na nich odpryski farby, a do tego dwie sztuki otrzymałam rozklejone i w ruch musiała iść Kropelka. Wśród siedmiu pędzelków znalazły się trzy bardziej precyzyjne spiczaste o różnych długościach, dwa płaskie, jeden wachlarzowaty oraz sonda umożliwiająca wykonanie kropek.


Seven brushes with blue handles come in a plastic cover. They look quite nice, but the paint on the handles was chipped off in some places and two brushes were broken and I had to glue them right at the beginning. The set consists of three precise pointed brushes, two flat ones, one fan brush and a dotting tool.Pędzelki spiczaste są właściwie bezużyteczne, bo malują bardzo grube kreski i na paznokciu nie ma w zasadzie między nimi różnicy. Możecie to zresztą sami ocenić, przygotowałam bowiem porównanie na kartce. Te dwa płaskie są zdecydowanie lepsze, bo można nimi wykonać całkiem ładne ombré – takie, jak widzicie na zdjęciu. Sonda również okazała się całkiem przydatna, nie mogę jej nic zarzucić, ale wachlarzyk nadaje się tylko do oczyszczania, na zasadzie miotełki, bo wzorków żadnych nim nie namalujemy.


The three pointed brushes are useless, they paint thick lines, too thick, and there’s no difference between them, actually. You can see it in the comparison in the picture. The flat brushes are much better, they’re useful when you want to do some ombré manicure, like the one in the picture. The dotting tool is nice, too, but the fan brush turned out to be useless. It can only be used for cleaning up shimmer or so.


Podsumowując, moim zdaniem nie warto sobie głowy zawracać tym zestawem, bo jakość jest kiepska. Cena kusi (znajdziecie je TUTAJ), ale naprawdę lepiej zainwestować w coś lepszego, ponieważ w przypadku tego zestawu cztery pędzelki nadają się tylko do śmieci. No nie, naprawdę odradzam, jestem pewna, że można znaleźć zestaw lepszej jakości w dobrej cenie.

My overall opinion on the set is neither entirely positive nor fully negative, but the quality of the brushes is not very good. They’re really cheap (you can check the price HERE), but I think I would prefer to pay a little more for something better. I cannot recommend them without a shadow of a doubt, but the decision is up to you.Kupujecie akcesoria do paznokci na chińskich stronach? Jakie są Wasze doświadczenia?

Do you purchase nail accessories in Chinese online stores? What are your experiences?

Share this:

, ,

CONVERSATION

8 komentarze:

 1. Nie zamawiam nic przez internet... tego typu zestaw możesz kupić w Hebe za 15 zł gdzie dostajesz 15 różnych pędzli A jakość jest naprawdę fajna, więc jest to opłacalne :). Mam taki zestaw już ponad rok i jeszcze nic z żadnym z nich się nie stało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cena 1,5$ za 7 pędzli jest mimo wszystko kusząca, do tej pory wszystkie gadżety paznokciowe od Chińczyków okazywały się spoko, nie spodziewałam się bubla ;) Ale sprawdzę sobie te pędzelki z Hebe :)

   Usuń
 2. Ja na Aliexpress dwa razy zamówiłam pędzelki BQUAN. Raz ten taki mega cieniutki i drugi do nakładania żelu. Uważam, że oba są rewelacyjne i cena każdego z nich waha się w granicach 2 USD. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie muszę zwrócić uwagę na nie :)

   Usuń
 3. Kupiłam podobne pędzelki w Chińczyku i są straszne ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda :( Wygląda na to, że pędzelki nie za bardzo im się udały...

   Usuń
 4. Niestety tak to jest z Chińskimi gadżetami. Jedne są ok, a drugie koszmar. Mam coś podobnego tylko mniejszy zestaw, bodajże 4 szt, kupiłam na Allegro i nawet są ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie... Można trafić bardzo fajne rzeczy, ale i buble ;/ Np. sondy za dolara okazały się świetne :)

   Usuń

Zostaw swoje myśli, to dla mnie duża motywacja! Czytam wszystkie komentarze i odwiedzam moich czytelników, ale proszę, nie spamuj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...