Disclaimer

Zaznaczam, iż nie jestem profesjonalistką, wciąż się uczę i testuję, a pisanie bloga traktuję jako hobby i odskocznię od codziennego życia. Wszystkie zamieszczone recenzje są moimi subiektywnymi opiniami i nie muszą być zgodne z Waszymi. Pamiętajcie, że preferencje kosmetyczne to kwestia bardzo indywidualna, podobnie jak reakcje Waszej skóry na dany produkt. Niemniej z chęcią poznam odczucia innych użytkowników, dlatego zachęcam do zostawiania komentarzy.

I’m not a professional. I am still learning and testing new things and my blog is just another hobby and the way to escape from my daily routine. All reviews are my personal opinions and may differ from yours. You should remember that cosmetic preferences are very individual and so are skin’s reactions to a specific product. I would also like to get to know your point of view, so feel free to leave a comment.

Wszystkie zamieszczane na blogu zdjęcia są moją własnością, chyba że wyraźnie zaznaczę to w poście. Fotografie mojego autorstwa posiadają znak wodny, proszę więc o niepróbowanie usuwania go w żaden sposób. Proszę również o niekopiowanie i nierozpowszechnianie treści niniejszego bloga, włączając w to materiały graficzne, bez mojej zgody.

All pictures that I post on my blog are mine, unless otherwise stated. Every photograph taken by me has a watermark, so I kindly ask you not to try to remove it in any way. I also ask you not to copy the content of this blog, including graphics, without my permission.

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu mailowego – adres znajdziecie w zakładce Kontakt/Contact. Dziękuję za zrozumienie!

If you’re interested – contact me. My e-mail address is available in the section Kontakt/ContactThank you for your understanding!


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zostaw swoje myśli, to dla mnie duża motywacja! Czytam wszystkie komentarze i odwiedzam moich czytelników, ale proszę, nie spamuj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...